Gizlilik İlkeleri

Rekor Sanat, ilke olarak, sitemizden online kayıt olan öğrencilerin kişisel verilerini (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Rekor Sanat, sizin izninizle bu bilgileri asağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

. Size elektronik posta veya sms ile ödeme bilgilerinizi göndermek 
. Size elektronik posta veya sms ile kurs duyurularını göndermek 
. Size elektronik posta veya sms ile e okul sistemi şifrelerini göndermek 
. Size elektronik posta veya sms ile devam devamsızlık durumunuzu göndermek .

Kişisel bilgilere sadece yetkili Rekor Sanat personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Rekor Sanat, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Rekor Sanat tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Rekor Sanat, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Rekor Sanat'in, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Rekor Sanat Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 'ye başvurunuz.